Hilbet Banka Sorunları

Ödeme yöntemleri ve işlemleri ile ilgili sitenin gayet hızlı sonuçlar verdiğini belirtebiliriz. Hilbet sitesi 2012 yılından bu yana online bahis alanında hizmet veriyor ve bu yüzden alanında oldukça iyi birçok banka ve ödeme yöntemleriyle anlaşmalı. Ödeme işlemleriniz hızlı bir şekilde hesabınıza aktarılmaktadır. Fakat bazen Hilbet banka sorunları kapsamında sitenin görev alanı dışında çeşitli gecikmeler söz konusu olabilir. Bu ise tamamen kullandığınız banka ile alakalı durumlardır ve size kısa sürede geri dönüş yapılacaktır.

Hilbet Ödeme Yöntemleri

Ödeme yöntemlerine ana sayfanın en alt kısmında yer aldığı gibi aynı zamanda ödemeler sekmesi içerisinde de belirtilmiştir. Hilbet ödeme yöntemleri içerisinde, TL Nakit, Visa, MasterCard, Otopay, Bank Transfer, Neteller, EcoPayz, AstroPay ve Paykasa yöntemleri bulunmaktadır. Sitenin para yatırma sekmesinde belirtildiği üzere, Otopay, EcoPayz, Skrill, Neropay, Neteller gibi sanal yöntemlerle en az 20 dolar, Euro ödemeniz gerekmektedir. Çekim için de gün içinde maksimum 3 kere talep etme hakkınız bulunuyor. Tüm ödeme işlemlerini herhangi bir zaman diliminde yapabiliyorsunuz.

Hilbet Ödeme Yapıyor mu?

Hem para çekme hem de para yatırma talepleriniz için anında işlem yapılmaktadır. Zamanında çekebilir ya da bakiyenize aktarım yapabilirsiniz. Hilbet ödeme yapıyor mu sorunuza karşılık olarak da bu sebeple, anında ödemelerinizi alabileceğinizi söyleyebiliriz. Gün içerisinde maksimum üç kez çekim talebi verebiliyorsunuz. Aynı zamanda gün içinde maksimum 50 bin TL çekim yapabiliyorsunuz, bu da birçok siteye göre daha geniş bir üst limittir.

Hilbet Ödemeler İçin Evrak Gerekli mi?

Gerek üyelik konusunda gerekse de bonus ve ödemeler için doğrudan bir belge istenme durumu söz konusu değildir. Fakat bazı durumlar için gerekli görülmesi durumunda sizlerden belge talep etme hakkına sahiptir. Hilbet ödemeler için evrak gerekli mi konusunda, eğer gerekli görülürse, kimlik, pasaport, bulunduğunuz adresi kanıtlayıcı belge ya da ikametgah veya üzerinize olan bir fatura belgesi istenmektedir. Fatura için yeni olması ve ev faturası olmasa dahi ekstre, telefon faturası gibi belgeler de olabilmektedir. Belgelerin istenmesi durumunda en kısa sürede canlı destek üzerinden müşteri temsilcilerine iletilmelidir.

Leave a Reply

Canlı Destek

Canlı Desktek