Hilbet Belge İstiyor mu

Bahis siteleri genel olarak, hem müşterisinin hem de site yapısının bütünlüğünü ve güvenilirliğini korumak adına evrak talebi gibi ön adımlar isteyebilmektedir. Bazı sitelerde bu herkes için zorunlu iken bazılarında yalnızca istenilen durumlar için geçerlidir. Hilbet belge istiyor mu sorunuza, bu nedenle, kısmen evet yanıtını verebiliriz. Sitede, yalnızca gerekli durumlar için belge talebinde bulunulmaktadır. Bu belgeler içerisinde kimlik, ikametgah ve adınıza kayıtlı fatura örneği bulunmaktadır.

Hilbet Belge Göndermek Güvenilir mi?

Bahsettiğimiz üzere, istenilen belgeler içerisinde kimlik, ehliyet ya da pasaport fotokopisi, yerinizi belirten ikametgah ve türevi resmi belge ve son olarak da üstünüze kayıtlı herhangi bir faturanın kopyası istenmektedir. Tüm bu belgeler son derece şahsi bilgiler içerdiği için, kullanıcıların tereddüt etmesi son derece normal. Hilbet belge göndermek güvenilir mi konusunda ise, sitenin bu belgeleri sistemlerinde sakladığını ve bunun da ciddi bir altyapı ile korunduğunu söyleyebiliriz. Bunun için sitede birçok altyapı sistemi kullanılmaktadır.

Hilbet Üyelik İşlemleri

Üyelik işlemleriniz için yapmanız gereken adımlar toplamda birkaç dakika kadar sürecektir. Üye ol sekmesine tıkladıktan sonra, karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterli. Burada sizden kişisel bilgileriniz istendiği için herhangi bir yanlış ya da eksik bilgi girmemeniz önemli. Aksi durumda site hesabınızı onaylamayabilir. Hilbet üyelik işlemleri içerisinde bir de sözleşme onayı aşaması bulunuyor. Bunu da onayladıktan sonra formunu site yetkilerine ulaşacaktır. Gerekli durumlarda da belirttiğimiz belgeler istenir.

Hilbet Aktivasyon Kodu

Belirttiğimiz aşamaların hepsini tamamladıktan sonra geriye hesabınızın aktif hale gelmesi kalıyor. Bilgilerinizi doldurur doldurmaz da sitede üye olarak gözükseniz de asıl işlemleriniz için hesabınızın onaylanması gerekmektedir. Bu da Pashaming aktivasyon kodu ile mümkün olacaktır. Üyelik aşamasında belirttiğiniz iletişim adresleri üzerinden sizlere birer aktivasyon maili ve mesajı iletilecektir. Bunları onayladıktan sonra site hesabınızı aktif durumuna getirir. Bu aşamayı atlasanız dahi, bir süre sonra size yeniden bir bildirim gelir. Eğer aksatmaya devam ederseniz de üyeliğiniz askıya alınabilir. Bu gibi durumlarda maildeki linke tıklayıp siteye yeniden online giriş yapmanız yeterli olacaktır.

Leave a Reply

Canlı Destek

Canlı Desktek