Hilbet Para Yatırma Saat Aralığı Var Mı

Hilbet sitesini, finansal işlemler konusunda 365 gün boyunca kullanabilirsiniz. Hilbet para yatırma saat aralığı var mı? Hayır, yılın 365 gün boyunca, istediğiniz saat boyunca, site hesaplarınıza para transfer işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür. Kullanacağınız banka, tercih edeceğiniz banka seçeneğine göre farklı bir uygulamanın gündeme getirilmesi ya da parantez açılması mümkündür. Bu durumda sorumluluk Hilbet markasına değil, çalışılan bankalara ait olacaktır.

Hilbet Para Yatırma Saat Aralığı

Hilbet sitesi hesaplarınıza astropay yöntemi ya da paykasa yöntemi, ecopayz yöntemi, neteller yöntemi, TL nakit yöntemi gibi bir seçenek ile para yatırma işlemini gerçekleştirecek iseniz, dikkat etmeniz gereken herhangi bir saat aralığı bulunmamaktadır. Banka havalesi yöntemini ya da cep bank yöntemini tercih edecekseniz, bu durumda da yine dikkat etmeniz gereken bir saat aralığı yoktur. Sadece EFT yöntemini tercih etmeniz durumunda, karşınıza mesai saatleri anlayışı çıkarılacaktır. Türkiye’de faaliyette bulunan bankalar üzerinden yapılacak EFT işlemlerinde, bazı bankaların 17:00, bazı bankaların 17:15, bazı bankaların ise 17:30 şeklinde tanımlama yaptığı görülmektedir. Burada dikkat çeken ayrıntı, bankaların uygulamaya soktuğu süredir. Hilbet sitesi ile bir ilgisi yoktur.

Hilbet Para Yatırma Günleri

Hilbet sitesinde, para yatırma işlemlerinde ayrım yapılmayan bir uygulamada, para transferinde kullanılacak olan günlerdir. 7 gün boyunca para yatırma işlemini yapabilirsiniz. Resmi tatil günlerinde, özel tatil günlerinde ve benzer herhangi bir anlayış içerisinde para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Burada, ancak şeklinde bir parantez açılması ve EFT seçeneğinin bu uygulamanın dışına çıkarılması gerekecektir. Çünkü bankalar resmi tatil günlerinde, özel tatil günlerinde ya da mesai saatleri dışında, EFT işleminin yapılmasına henüz müsaade etmemektedir. Bu nedenle, farklı bir banka ile çalışıyor iseniz ve EFT seçeneğini tercih ederseniz, Hilbet sitesinden kaynaklanmayan nedenlerden ötürü, para transfer işlemlerinde gün seçimine dikkat etmelisiniz.

Hilbet Para Yatırma Saat Aralığı Aşılır İse Ne Olur?

EFT yöntemi ile Hilbet sitesi hesaplarına para gönderirseniz, mesai saatleri anlayışına dikkat etmeniz gerekecektir. Hilbet para yatırma saat aralığı var mı?Hayır, böyle bir uygulama yoktur. Ancak bankalar aksi uygulamayı gündeme getirmektedir. Bu nedenle, en geç 17:00 ile 17:30 saatleri arasında Hilbet hesaplarınıza para transfer işlemini tamamlamalısınız. Eğer bu süreyi aşar iseniz, ertesi gün mesai başlangıç saatinden itibaren, gönderdiğiniz para hesabınıza geçecektir.

Leave a Reply

Canlı Destek

Canlı Desktek