Hilbet Site Açılmıyor

2017 yılı itibariyle toplam 4 yıldır faaliyetlerini sürdüren Hilbet, kesintisiz hizmetleriyle oldukça sevilmiş ve kulaktan kulağa yayılmıştır. Site yönetiminin müşteri odaklı çalışmaları meyve vermiş ve site, kısa sürede oyuncu kitlesini büyük oranda artırmıştır. Son dönemlerde bazı kullanıcıların Hilbet site açılmıyor gibi söylemlerde bulunduğu görülmüştür. Bu sorunun temel sebebi sitenin domain adresinde yaptığı değişikliktir. Yani şimdilerde Hilbet’e erişim sağlamak isteyen müşteriler sitenin yeni adresini kullanmak zorundadır. Eski site aktif olmadığı gibi bir daha yayın yapmayacaktır. Ayrıntılar için Hilbet resmi sitesi olan 61Hilbet.com adresini kullanabilirsiniz.

Hilbet Neden Açılmıyor

Hilbet hakkında gelen olumlu yorumlar, birçok kullanıcının siteyi tercih etmek istemesine sebep olmuştur. Doğal olarak siteye kayıt işlemi yaptırmak isteyen müşterilerin adres bilgisi hakkında öğrenmeleri gereken şeyler bulunmaktadır. Bunlardan ilki Hilbet neden açılmıyor sorusu olacaktır. Malum site, daha önceleri 60Hilbet.com adresinden hizmet vermekteydi. Ancak yapılan son güncelleme ile şirket, 61Hilbet.com üzerinden bahis oynatmaya başlamıştır. İşte sorulan sorunun temel yanıtı budur. Yani sizler eski siteye giriş yapmaya çalışıyorsunuz. Yoksa Hilbet hiçbir zaman oyunlarına ara vermemiş ve 4 yıldır kesintisiz hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Hilbet Nasıl Girebilirim

Tabii ki kullanıcıların aklına takılan sorularda sınır yoktur. Hilbet nasıl girebilirim adlı sorular da sıklıkla tarafımıza ulaşmaktadır. Yapmanız gereken tek şey kullandığınız tarayıcının adres bölümüne Hilbet13.com yazmaktır. Ayrıca bunu yapmak için VPN adlı tünel programlarını da kullanmanız gerekmemektedir. Kısacası internete bağlanabilen her elektronik aletten Hilbet’e kolaylıkla giriş sağlayabilirsiniz.

Hilbet Giriş Adresini Nereden Öğrenebilirim

Uzun yıllardır deneyimli kadrosuyla hizmet veren Hilbet’e erişmek sandığınızdan da basittir. Yukarıda verdiğimiz linkleri tıklayarak Hilbet’e giriş yapabileceğiniz gibi anında oyunlarınıza başlayabilirsiniz. Siteye kayıtlı müşterilerin bir kısmı değişen adres bilgisini nereden öğrenebiliriz şeklinde kaygılar taşımaktadır. Bu durum için Hilbet yönetimi kullanıcılarına sms ya da email üzerinden bilgilendirme metni gönderecektir. Ayrıca bizler de değişiklik olduğu sürece sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Hilbet giriş adresini nereden öğrenebilirim sorusunun yanıtı da bu şekilde verilmiş ve işlem başarıyla online olarak tamamlanmış olacaktır.

Leave a Reply

Canlı Destek

Canlı Desktek