Hilbet’e Türkiye’den Nasıl Girerim

Hilbet sitesi, Curacao üzerinden uluslararası piyasaya online olarak hizmet veren bir sitedir. Bu ülke üzerinden yayınlar yapılmakta olup, Curacao lisansı doğrultusunda, sitenin denetim altında tutulduğu da görülecektir. Aynı hizmetler, Avrupa piyasasında yaygın olarak kullanılan hizmetler, Türkiye piyasasında da sunulmaya başlanmıştır. Üye kabul edilmekte, internet sayfası aracılığı ile Türk kullanıcılara da, elektronik bahis alanında ve oyunlar alanında online olarak hizmet verilmektedir. Eğer Hilbet’e Türkiye’den nasıl girerim? Sorusunun cevabını arıyor iseniz, yapmanız gereken tek işlemin, yeni giriş adresini, kullandığınız cihazların adres çubuklarına yazmak olduğunu bilmelisiniz.

Hilbet Türkiye Giriş İşlemleri

Hilbet sitesine Türkiye ip adresleri üzerinden girmek istiyor iseniz, yapmanız gereken ekstra bir işlem bulunmamaktadır. Online olarak uluslar arası piyasada hizmet veren bir siteden bahsedilmektedir. Hilbet yeni giriş adresi 16Hilbet şeklinde belirlenmiş olan adresi, kullanmış olduğunuz cihazların, mobil cihazların ya da sabit cihazların internet sağlayıcılarının adres çubuklarına yazmanız yeterlidir. Bu aşamadan itibaren, sitenin açıldığını, üye olabileceğinizi ya da üye iseniz, hesapları kullanabileceğinizi görürsünüz. Eğer bir giriş problemi yaşıyor iseniz, bu sitenin Türkiye piyasasından kaybolduğu ya da Türkiye piyasasına hizmet vermediği anlamına gelmemektedir. Yasalar gereği sitenin kapatıldığı anlamını taşımaktadır.

Hilbet Türkiye DNS Giriş İşlemleri

Yaşanması muhtemel bir Hilbet giriş problemi karşısında, uygulayabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi de, yabancı sitelere ya da yasaklı sitelere giriş konusunda tercih edilen, DNS ayar değişikliği olacaktır. Hilbet DNS ayar değişikliği işlemleri ile giriş yapabileceğiniz bir sitedir. Güncel DNS sunucu adreslerini bulduğunuz andan itibaren, internet bağlantınızın özellikler kısmı üzerinden hareket edebilir, yapacağınız değişiklik ile siteyi tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken, DNS sunucu adreslerinin kullanılır vaziyette olmasıdır.

Hilbet Türkiye Giriş İçin Yeni Adres Belirledi

Türkiye ip adresleri üzerinden siteye erişim sağlanması amacıyla, yeni bir giriş adresi belirlenmiştir. Hilbet’e Türkiye’den nasıl girerim? Sorusunun karşılığında, güncellenen adres bulunmaktadır. Hilbet yeni giriş adresi Hilbet10 olarak belirlenmiş ve Türk piyasası açısından kullanıma açılmıştır. Bulgaristan’da yani merkezinin bulunduğu ülke üzerinde, Avrupa ülkeleri üzerinde, halen orijinal isim üzerinden hizmet sunulmakta olup, yalnızca Türkiye piyasasında kullanılacak şekilde Türk kullanıcıların siteye erişimi amacı ile yukarıdaki yeni giriş adresi tespit edilmiş, kullanıma açılmış bulunmaktadır.

Leave a Reply

Canlı Destek

Canlı Desktek